Biuro Podróży SONRISA, powstało w styczniu 2008 r. w Gdyni. Przez lata zbudowaliśmy ofertę z zakresu kompleksowej obsługi podróży. Dbamy o to aby nasi klienci nie martwili się o formalności związane z wyjazdem, świadcząc m. in. profesjonalne pośrednictwo wizowe do wszystkich krajów objętych tym obowiązkiem. Ponadto rezerwujemy bilety: lotnicze, kolejowe oraz promowe; rezerwujemy hotele, legalizujemy dokumenty oraz oferujemy polisy turystyczne. Ofertę biura uzupełnia sprzedaż wycieczek.

Kontakt
Śledź nas
GO UP
Canadaflag

Wizy Kanada

W ramach naszego pośrednictwa pomagamy uzyskać autoryzację eTa, która obowiązuje wszystkie osoby, które mogą wjechać na terytorium Kanady w ramach ustaleń o ruchu bezwizowym. Uzyskanie autoryzacji eTa wymagane jest od osób podróżujących drogą lotniczą. Osoby przekraczające granicę drogą lądową oraz morską nie potrzebują ubiegać się o autoryzację eTa.

E- wiza turystyczna-biznesowa umożliwiająca wjazd w celach turystycznych, biznesowych lub w ramach odbywania leczenia. Jest to wiza wielokrotnego wjazdu (ważność do 5 lat, maksymalnie ograniczona ważnością paszportu,  do 180 dni pobytu).

 

Czas wyrabiania wizy (liczony od momentu przyjęcia dokumentów w konsulacie)

  • Tryb standardowy –  do 3-4 dni

Wymagane dokumenty

  • Wypełniony wniosek wizowy
  • Skan pierwszej strony paszportu

Koszt wyrobienia wizy

 

Nasze pośrednictwo – 77 zł

  • 7 CAD   – opłata konsularna

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się bezpośrednio z nami za pomocą formularza

[contact-form-7 id=”6″]
albo

Zadzwoń do nas
tel. 507-060-174
tel. 501-757-990
tel. 512-243-046