Biuro Podróży SONRISA, powstało w styczniu 2008 r. w Gdyni. Przez lata zbudowaliśmy ofertę z zakresu kompleksowej obsługi podróży. Dbamy o to aby nasi klienci nie martwili się o formalności związane z wyjazdem, świadcząc m. in. profesjonalne pośrednictwo wizowe do wszystkich krajów objętych tym obowiązkiem. Ponadto rezerwujemy bilety: lotnicze, kolejowe oraz promowe; rezerwujemy hotele, legalizujemy dokumenty oraz oferujemy polisy turystyczne. Ofertę biura uzupełnia sprzedaż wycieczek.

Kontakt
Śledź nas
GO UP
Image Alt

Usługi wizowe

Z nami wyrobisz wizę

Sprawnie
Pewnie
Kompleksowo
Bez wychodzenia z domu

Nasze kierunki wizowania

Afganistan
Algieria
Angola
Arabia Saudyjska
Australia
Azerbejdżan
Bangladesz
Białoruś

Birma (Myanmar)
Brazylia
Burkina Faso
Chiny
Egipt
Filipiny
Indie
Indonezja

Irak
Iran
Japonia
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan

Kuba
Liban
Libia
Mongolia
Oman
Pakistan
Republika Środkowej Afryki

Rosja
Tadżykistan
Tajlandia
Turcja
USA
Uzbekistan
Wietnam

Kilka słów o nas

Od 2008 roku jako biuro podróży SONRISA świadczymy szeroko zakrojone usługi wizowe dopełniając wszelkich niezbędnych formalności związanych z procesem wizowania do wszystkich krajów objętych tym obowiązkiem. Jako, że proces wizowania może diametralnie różnić się w zależności od wymagań, które należy spełnić przekraczając granicę docelowego kraju, do każdego przypadku podchodzimy w indywidualny sposób dbając o dobro naszych klientów. Do naszych usług zaliczyć możemy między innymi organizację zaproszeń biznesowych, ubezpieczeń, voucherów turystycznych oraz rezerwacji lotniczych i hotelowych. W konkretnych przypadkach zajmujemy się również legalizacją wymaganych dokumentów.

Pośredniczymy w organizacji wiz do Stanów Zjednoczonych, kompletujemy za Państwa wymagane dokumenty, wnosimy opłatę wizową oraz umawiamy na rozmowę z pracownikiem konsularnym w wybranej wcześniej placówce konsularnej. W przypadku innych popularnych kierunków takich jak Rosja sami składamy wnioski w konsulacie i odbywamy w imieniu Państwa rozmowę z pracownikiem konsularnym.

Paszporty wraz z wizami wysyłane są do Państwa kurierem (możliwa jest również przesyłka konduktorska) pod wskazany wcześniej adres, bądź przekazywane osobiście w biurze lub wcześniej umówionym miejscu w pobliżu konsulatu.

Do naszych najchętniej wybieranych kierunków wizowych należą Chiny (wizy turystyczne, biznesowe), Rosja (wizy turystyczne, biznesowe, humanitarne, dla kierowców, pracownicze, studenckie, tranzytowe), Stany Zjednoczone (ESTA, C1/D, B1/B2) oraz m.in. Wietnam, Indie (wizy turystyczne, biznesowe), Arabia Saudyjska czy Białoruś (przepustki oraz wizy turystyczne, biznesowe, pracownicze). Pośredniczymy także w organizacji e-wiz oraz promes wizowych.