Kontakt
Śledź nas
GO UP
Image Alt

Usługi wizowe

Z nami wyrobisz wizę

Sprawnie
Pewnie
Kompleksowo
Zdalnie

Nasze kierunki wizowania

Kilka słów o nas

Od 2008 roku jako biuro podróży SONRISA świadczymy szeroko zakrojone usługi wizowe dopełniając wszelkich niezbędnych formalności związanych z procesem wizowania do wszystkich krajów objętych tym obowiązkiem. Jako, że proces wizowania może diametralnie różnić się w zależności od wymagań, które należy spełnić przekraczając granicę docelowego kraju, do każdego przypadku podchodzimy w indywidualny sposób dbając o dobro naszych klientów. Do naszych usług zaliczyć możemy między innymi organizację zaproszeń biznesowych, ubezpieczeń, voucherów turystycznych oraz rezerwacji lotniczych i hotelowych. W konkretnych przypadkach zajmujemy się również legalizacją wymaganych dokumentów.

Pośredniczymy w organizacji wiz do Stanów Zjednoczonych, kompletujemy za Państwa wymagane dokumenty, wnosimy opłatę wizową oraz umawiamy na rozmowę z pracownikiem konsularnym w wybranej wcześniej placówce konsularnej. W przypadku innych popularnych kierunków takich jak Rosja sami składamy wnioski w konsulacie i odbywamy w imieniu Państwa rozmowę z pracownikiem konsularnym.

Paszporty wraz z wizami wysyłane są do Państwa kurierem (możliwa jest również przesyłka konduktorska) pod wskazany wcześniej adres, bądź przekazywane osobiście w biurze lub wcześniej umówionym miejscu w pobliżu konsulatu.

Do naszych najchętniej wybieranych kierunków wizowych należą Chiny (wizy turystyczne, biznesowe), Rosja (wizy turystyczne, biznesowe, humanitarne, dla kierowców, pracownicze, studenckie, tranzytowe), Stany Zjednoczone (ESTA, C1/D, B1/B2) oraz m.in. Wietnam, Indie (wizy turystyczne, biznesowe), Arabia Saudyjska czy Białoruś (przepustki oraz wizy turystyczne, biznesowe, pracownicze). Pośredniczymy także w organizacji e-wiz oraz promes wizowych.